OCEAN – гамак з океанічного пластику
Міцний, комфортний та екологічний.
Характеристики:
Матеріал – 75D Ocean RPET
Має сертифікат походження матеріалу від UTrust
Стропи – RPET 4м*2 шт
Вага – 525 гр
Розмір – 3*1.45м
Допустиме навантаження – 180 кг
Гарантія 12 міс.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Levitate |
| Страна производитель | Украина |
| Тип гамака | Одноместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | полиэстер |
| Длина ложа | 3000 мм |
| Ширина ложа | 1450 мм |
| Максимально допустимая нагрузка | 180 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 950 ₴






