Сидушка для використання в туризмі та активному відпочинку. Вона забезпечить вам комфорт під час перебування на свіжому повітрі. Два варіанти кольору-хакі і армійський зелений. Розміри виробу складають 40,5 на 30,5 сантиметра. Товщина моделі досягає півтора сантиметрів. Матеріал виготовлення-XPE. В упакованому вигляді габарити– 30,5*10*4,5 сантиметра. Така модель характеризується стійкістю до вологи, і допоможе вам уникнути контакту з холодним грунтом під час відпочинку на природі. Матеріал, з якого зроблена сидушка, має стійкість до компресійних впливів.
Ультралегка модель компактно складається, і зручна для транспортування.
Характеристика:
-
сидушка для туризму, активного проведення часу;
-
розміри в розкладеному вигляді: 40,5 на 30,5 сантиметра;
-
розміри в складеному вигляді: 30,5*10*4,5 сантиметри;
-
вага становить 36 грам;
-
матеріал: XPE;
-
кольори: хакі і армійський зелений;
-
стійкість до компресійних впливів.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | NatureHike |
| Страна производитель | Китай |
| Тип коврика | Cидушка |
| Длина | 40 см |
| Ширина | 30 см |
| Толщина | 15 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Вес | 36 г |
| Состояние | Новое |
- Цена: 170 ₴





