
Сидіння IZOLON Тревел 12 (350х295)
- Готово к отправке
- Код: 2373350391
140 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сідачка IZOLON Тревел 12 (350х295х12) - виготовлена зі спіненого поліетилену для сидіння в будь-якому місці та на будь-якому ґрунті. Захистить одяг від забруднення, а вас від промерзання. Зроблена з еластичного матеріалу "ІЗОЛОН" з гумкою та клямкою типу "фастекс" для зручної фіксації та регулювання. Незамінний аксесуар туриста в будь-якій подорожі, будь то серйозна експедиція або просто виїзд на природу.
В наявності: жовто-біло-жовта
Характеристики:
Матеріал: спінений поліетилен
Розміри: 350 х 295 х 12мм
Щільність, кг/м3: 50
Кількість шарів: тришарова
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Изолон |
| Страна производитель | Украина |
| Тип коврика | Cидушка |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Длина | 35 см |
| Ширина | 29 см |
| Толщина | 12 мм |
| Цвет | Желтый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 140 ₴



