Рюкзак Deuter Gogo 25 л - спортивний повсякденний рюкзак із зручною системою спинки Airstripes має зменшену контактну поверхню та ергономічні плечові ремені для оптимізації вентиляції.
Великий отвір на блискавці забезпечує швидкий доступ до основного відділення, а кишеню на блискавці, кишеню для цінних речей та відділення для документів, а також дві кишені для речей з боків та банджі-шнур спереду працюють разом, щоб зберігати вміст акуратно впорядкованим.
У цьому сертифікованому рюкзаку bluesign® використовується тканина, виготовлена на 100% із перероблених матеріалів, а компоненти виготовлені з використанням екологічно чистих та ресурсозберігаючих виробничих методів. Він відповідає стандарту Green Button, кліматично нейтральний і не містить PFC.
-
Спинка Airstripes System
-
Регульований нагрудний ремінь
-
Еластичні бічні кишені
-
Внутрішнє відділення для безпечного зберігання цінних речей
-
Відділення для документів
-
Кліпса для ключів
-
Ергономічні м'які плечові ремені
-
Без PFAS
-
Сертифікований продукт ClimatePartner
-
Сертифікований продукт Green Button
-
Продукт Bluesign®
-
100% перероблений ПЕТ матеріал
-
Об'єм, л: 25
-
Габарити, см:46х27х19
-
Вага, г: 570
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Deuter |
| Страна производитель | Германия |
| Возрастная группа | Для взрослых и подростков |
| Пол | Унисекс |
| Объем | 25 л |
| Цвет | Бордовый |
| Глубина | 19 см |
| Высота | 46 см |
| Ширина | 27 см |
| Вес | 570 г |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Спортивный |
- Цена: 2 688 ₴






