



Килимок для йоги та фінтесу YOGA MAT FIT6 (фіолетовий, 6 мм)
- Готово к отправке
- Код: 2140744340
1 250 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Fitforce YOGA MAT FIT6
Килимок для йоги Fitforce YOGA MAT FIT6 ідеально підходить для всіх видів йоги, аеробіки, пілатесу та інших видів спорту. Він виготовлений з екологічно чистого матеріалу TPE, який підлягає переробці. У комплекті ви також знайдете практичний шнурок для перенесення.
-
товщина 6мм!
-
неслизька поверхня
-
легке обслуговування
-
стійкий до пошкоджень
-
легко переносити
-
екологічний і придатний для вторинної переробки матеріал TPE
-
нешкідливий матеріал
-
сумісний з чохлом Fitforce ADORA
-
вага 1,1 кг
-
Розміри 180*61*6 см
рекомендуємо не піддавати впливу прямих сонячних променів і високих температур
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fitforce |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Коврик/мат |
| Материал | ТПЭ (термопластичный эластомер) |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Толщина | 6 мм |
| Цвет | Фиолетовый |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 1 250 ₴



