



Рюкзак туристичний Crossroad HAWKER 50L чорний
- Готово к отправке
- Код: 1949960145
5 333 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Легкий туристичний рюкзак Crossroad HAWKER 50 з регульованою системою спинки ідеально підходить для багатоденних походів. Рюкзак має 2 відділення, розділені перегородкою, кожна з яких має власний вхід. Продумана підвісна система спини та анатомічні лямки подбають про ваш комфорт при носінні.
-
Регульована по висоті система спинки з алюмінієвим підсиленням
-
Регульований нагрудний ремінець
-
Знімний м'який поясний ремінь із кишенею на блискавці
-
Знімний нижній відсік рюкзака з власним входом
-
2 бічні сітчасті кишені
-
Бічні компресійні стяжки
Розмір 70 * 30 *20 см
Вага - 1,6 кг
Рекомендоване максимальне навантаження - 15 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossroad |
| Страна производитель | Чехия |
| Объем | 50 л |
| По типу конструкции | Каркасный |
| Вентиляция спины | Пена |
| Количество лямок | 2 |
| Вес | 1600 г |
| Карманы | Фронтальный, Боковые, Верхний |
| Грузоподъемность | 15 кг |
| Цвет | Черный |
| Состояние | Новое |
| Глубина | 20 см |
| Ширина | 30 см |
| Высота | 70 см |
| Материал | Нейлон |
Информация для заказа
- Цена: 5 333 ₴



