Сидіння IZOLON Комфорт 15 (350х265)
- Готово к отправке
- Код: 1682035330
100 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 400 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сидіння IZOLON Комфорт 15 (350х265)
Виконана з матеріалу Izolon Base (еластичного пінополіетилену)
Товщина: 15 мм
Сидушка туристична великої товщини має підвищену теплоізоляцію, відмінно підійде для байдарочників, човнярів, а також мисливців та туристів. Виготовлена як професіоналів, так любителів активного відпочинку. Комфортна для сидіння в екстремальних умовах, на твердих, холодних та вологих поверхнях.
Характеристики:
⁃ Висока щільність
⁃ Хороша теплоізоляція
⁃ Вологостійка
⁃ Стійка до препаратів дезінфекції
⁃ Довговічна
Матеріал: спінений поліетилен
Щільність, кг / м3: 25
Комплектація: з фастексом і резинкою
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Изолон |
| Состояние | Новое |
| Количество слоев | Двухслойные |
| Цвет | Серый |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Тип коврика | Cидушка |
| Ширина | 26 см |
| Толщина | 15 мм |
| Плотность материала | 25 кг/м3 |
| Длина | 35 см |
Информация для заказа
- Цена: 100 ₴








