Килимок для йоги Fitforce YOGA MAT 180X61X0,4 см (зелений)
- Готово к отправке
- Код: 1667899224
800 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Тренувальний килимок Fitforce YOGA MAT 180X61X0,4 ідеально підходить для аеробіки, йоги, пілатесу та інших спортивних цілей. Він чудово ізолює холод, не ковзає і дуже простий в обслуговуванні.
-
Неслизька поверхня
-
Простота обслуговування
-
Нешкідливий матеріал
-
Ізолює холод від підлоги
-
Легко переноситься і зберігається
-
В комплекті ремінець для перенесення
-
Матеріал PVC
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fitforce |
| Страна производитель | Чехия |
| Тип | Коврик/мат |
| Материал | PVC |
| Длина | 180 см |
| Ширина | 61 см |
| Толщина | 4 мм |
| Цвет | Зелёный |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 800 ₴



