Килимок туристичний "Sleep Mat" 180 × 59 × 2см (зелений)
- Готово к отправке
- Код: 1423002068
680 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Компактний i легкий складаний туристичний килимок з рельєфною поверхнею. Виготовлений з пінополіетилену (закрита пора). Ця технологія збільшує термін експлуатації i дає додатковий термоізоляційний ефект.
Період для використання на природі: весна - осінь.
Розмір, см - 180 × 59 × 2см
Температура, °C min - от 0
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Вес | 320 г |
| Производитель | Terra Incognita |
| Ширина | 59 см |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 180 см |
| Материал | Пенополиэтилен |
| Толщина | 20 мм |
| Плотность материала | 40 кг/м3 |
| Количество слоев | Однослойные |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Каремат |
| Цвет | Зелёный |
Информация для заказа
- Цена: 680 ₴



