


Килимок самонадувний Crossroad COSY 183x55x4 cm
- Готово к отправке
- Код: 1423001003
2 090 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Самонадувний килимок Crossroad COSY забезпечує високий комфорт сну. Завдяки широким горизонтальним камерам його можна легко упакувати в невеликий об'єм.
-
комфортні для сну
-
клапан, що дозволяє швидко надувати і здувати повітря
-
транспортна тара
Технічні характеристики
Матеріал 100% поліестер, покриття TPU
Ширина 55 см
Довжина 183 см
Висота 4 см
Вага 800 г
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Crossroad |
| Страна производитель | Чехия |
| Вес | 1400 г |
| Длина | 180 см |
| Материал | Полиэстер |
| Состояние | Новое |
| Тип коврика | Самонадувающийся |
| Толщина | 50 мм |
| Цвет | Серый |
| Ширина | 50 см |
Информация для заказа
- Цена: 2 090 ₴



