

Сумка для лижних черевиків(ботосів) та шолому SID 51*38*24
- Готово к отправке
- Код: 1423000303
1 549 ₴
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Arcore SID виготовлений з міцного матеріалу та підходить для ваших лижних черевиків та шолома. Сумка оснащена зручною меншою кишенєю на блискавці де можна зберігати шкарпетки, лижні окуляри та ін
-
Регульований плечовий ремінець для комфорту
-
Основна кишеня для черевиків на блискавці
-
Бічна кишеня для змінних шкарпеток та дрібниць на блискавці
-
Кишеня для шолома і окулярів
-
Водостійкий матеріал
-
Розміри 51 / 38 / 24 см
-
Максимальне навантаження - 10 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Fram |
| Страна производитель | Чехия |
| Цвет | Черный |
| Тип | Сумка |
| Пользовательские характеристики | |
| Рюкзак по призначенню | Чохли для лиж/сумки для ботосів |
| Особенности | 1 наплечный ремень, Ручки для переноски, 2 секции, Отделение для шлема |
| Назначение | Лыжные/Сноуборд ботинки |
| Высота | 24 мм |
| Ширина | 38 см |
| Длина | 51 см |
Информация для заказа
- Цена: 1 549 ₴



